Author: c***8
Date:
Review: Hairstyle stylishness: look very real I will buy more for sure
顏色: 黑棕色
Price: NT$317
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 72 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25072520575395353 |
Author: c***8
Date:
Review: Hairstyle stylishness: look very real I will buy more for sure
顏色: 黑棕色
Author: p***e
Date:
Review: Good product, I like it, 😘👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 棕色
Author: m***s
Date:
Review: Value for money: Yes Easy to wear: First like a glove! Comfortable to wear: Yes. Not to tight & secure. Hairstyle stylishness: Fits my face perfectly.
顏色: 黑棕色
Author: h***5
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: yes Very good, just like the picture
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.